Mobilya

Şık, Kaliteli, İşlevsel ...

MOBİLYA HİZMETLERİ

İndemo Mobilyaları Hem Sabit Ölçülerle Seri Olarak Hem de Mimari Altyapımızla Özel Tasarımlı ve Yerinize Özel Ölçülerle Üretilmektedir.

Mutfak Mobilyaları

Günümüzde “Mutfak” denildiği zaman akla sadece yemeklerin pişirilip hazırlandığı bir mekan değil, adeta bir salon gibi mobilyası ve aksesuarlarıyla birlikte konforlu bir yaşam alanı sunan mekanlar gelmektedir. İndemo Mutfak olarak, müşterilerimize kaliteli ürünlerimiz, hizmetlerimiz, sektördeki tecrübemiz ve alanında uzman mimarlarımızla, daha ferah, daha yaşanabilir, daha işlevsel çözüm önerileri sunmakta ve geliştirmekteyiz.

Banyo Mobilyaları

Bugünkü banyo mekanları, modern insanın dinlendiği, okuduğu, kendiyle baş başa kaldığı, ailesi ve arkadaşlarıyla zaman geçirdiği bir yaşam alanına dönüşmüştür. Evlerimiz içindeki önemi bu denli artan Banyolar için, Her ayrıntısı titizlikle düşünülmüş, dayanıklılığı ve kalitesi sayesinde yıllara meydan okuyan, tasarım zekasıyla fark oluşturarak öne çıkan, üstelik doğaya ve çevreye saygılı bir tasarım anlayışına sahip Banyo tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Diğer Mobilya Çözümleri

  • Yatak Odaları
  • Vestiyer/Portmanto Dolapları
  • Tv Üniteleri
  • Özel Ürünler