Modelleme & Danışmanlık

Mimari Danışmanlık Hizmetimiz

İndemo Home & Garden Design olarak, iç mekânların işlevsel ve nitelikli olabilmesine ilişkin sorunları tanımlıyor, araştırıyor ve yaratıcılığımızı katarak çözüyoruz. Tasarım analizi, şantiye denetimi, yapı sistemleri, estetik, donanım konusunda güncel bilgiler veriyoruz.

İç mekâna ilişkin çizim ve dokümanları hazırlamak üzere gereken eğitim ve deneyime sahibiz. Birden fazla unsurun duyularımıza aktarıldığı bu ortamda tek bir özelliği işaret etmek yerine bir plan oluşturma ve geliştirme sürecine dahil olan danışmanlık hizmetimiz diğer bütün başlıklarımızı besleyen temel unsurumuzdur.

2D-3D Modelleme Hizmetimiz

Günümüz teknolojilerinin tasarım alanındaki yansımalarını yakından takip ediyoruz. 2D & 3D görselleştirmede uzman mimar ekibimiz, bize bir talep ile geldiğinizde, size öncelikle 2 boyutlu bir kat planı üzerinde tasarımınızı sunuyor.

Prensipte anlaşıldıktan sonra size özel 3D tasarımlarını tamamlayıp, yüksek kaliteli 3D görseller ile mekanınızın nasıl görüneceğini uygulama öncesinde size görme imkanı sunuyor. 3D görseller üzerinde onayınız alındıktan sonra inşaat sürecine giriliyor.

indemo

İndemo olarak kuruluşumuzdan itibaren sürekli büyüme ve gelişme eğilimindeyiz. Mermer ve taş işçiliği ile başlayan serüvenimiz günümüzde; mimari tasarım destekli tadilat işlemleri, mutfak-banyo-özel tasarım mobilya imalatı, dış cephe-çatı yenileme, güçlendirme ve komple taahhüt işleri gibi faaliyetlerle devam etmektedir. Ayrıca Türkiye ve Dünyanın sayılı markalarının ana bayiliğini üstlenmiş toptan ve perakende ürün satışı yapan güçlü, tecrübeli ve güvenilir bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Bosna Bulvarı No:77/B Çengelköy-Üsküdar/İSTANBUL Telefon:+90 (216) 523 9297 & +90 (533) 686 2579 Fax:+90 (216) 523 9298 E-mail:info@indemoinsaat.com Web:http://indemoinsaat.com/
© Copyright 2020 - İndemo - Mutfak | Banyo | Dekorasyon | Mimarlık