Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

1985 yılında “İndemo İnşaat” adıyla İstanbul’da kurulmuş olan şirketimiz, Mermer üretimiyle başlamış, sektördeki tecrübesiyle faaliyetlerini önemli ölçüde geliştirerek “Flamme Rouge” şömine markasını bünyesine katmıştır. Günümüzde “İndemo | Mobilya – Dekorasyon – Tadilat” adıyla; mimari tasarım, dekorasyon, tadilat, dış cephe, çatı, güçlendirme ve komple tahaahüt işlerini yapıyor olmasının yanı sıra, Türkiye ve Dünyanın sayılı markalarının ana bayisi olan toptan ve parakende ürün satışı yapan güçlü, tecrübeli ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

VİZYONUMUZ

Firmamız, her geçen gün daha iyiyi üretmeyi ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı vizyon edinmiştir. Müşterilerimizin değişen, gelişen istek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına araştırma ve geliştirme çalışmaları ile birlikte yeni yatırımlarada önem vermiş ve bu doğrultuda hizmet yelpazesini sürekli olarak genişletmiştir.

Mağazamızdan Görüntüler

indemo

İndemo olarak kuruluşumuzdan itibaren sürekli büyüme ve gelişme eğilimindeyiz. Mermer ve taş işçiliği ile başlayan serüvenimiz günümüzde; mimari tasarım destekli tadilat işlemleri, mutfak-banyo-özel tasarım mobilya imalatı, dış cephe-çatı yenileme, güçlendirme ve komple taahhüt işleri gibi faaliyetlerle devam etmektedir. Ayrıca Türkiye ve Dünyanın sayılı markalarının ana bayiliğini üstlenmiş toptan ve perakende ürün satışı yapan güçlü, tecrübeli ve güvenilir bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Bosna Bulvarı No:77/B Çengelköy-Üsküdar/İSTANBUL Telefon:+90 (216) 523 9297 & +90 (533) 686 2579 Fax:+90 (216) 523 9298 E-mail:info@indemoinsaat.com Web:http://indemoinsaat.com/
© Copyright 2020 - İndemo - Mutfak | Banyo | Dekorasyon | Mimarlık